Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 200 чоловік

Звернення начальника відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради Олени ЗАЇКИ

Дата: 30 квітня 2020 о 11:22, Оновлено 30 квітня 2020 о 11:29
209 переглядів

Звернення начальника відділу освіти, молоді  та спорту Красилівської міської ради  Олени ЗАЇКИ

Шановні батьки наших учнів!

Ну, що ж підсумуємо.

Карантин продовжено до 11 травня 2020 року, а це означає, що ми і далі продовжуємо навчання за дистанційною формою. Сподіваємось, що Ви вже звикли до нової ролі – бути в певній мірі вчителем для своїх дітей.

Ми щиро дякуємо усім батькам, які стали нашими союзниками і забезпечили дітей технічними засобами. Дякуємо за те, що Ви постійно знаходитеся на зв’язку з нами, освоюєте електронні інструменти і крок за кроком разом із дітьми рухаєтеся до завершення навчального року.

Як же ми його будемо завершувати?

Школи забезпечать вільний доступ до усіх навчальних матеріалів, які розміщені на сайтах закладів для учнів.

Не хвилюйтеся, ми з розумінням ставимося до наших учнів і за потреби будемо надавати консультації дистанційно.

Школи Красилівської міської об’єднаної територіальної громади затвердили структуру із закінченням навчального року 29 травня. Отже, останнім днем навчання для наших дітей буде 29 травня 2020 року. Це означатиме, що у червні діти не сидітимуть за партами, окрім випускників 11-их класів, яким потрібно буде складати державну підсумкову атестацію та ЗНО (про графік буде повідомлено додатково).

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №463 від 30.03.2020 року учні 4-их та 9-их класів звільнені від державної підсумкової атестації. Річні оцінки будуть виставлені з урахуванням результатів оцінювання за І та ІІ семестри.

Цьогоріч не буде масових святкувань «останнього дзвоника» та випускних вечорів.

Документи про освіту для учнів 9-х класів будуть видані у школі згідно графіку до 15 червня. Якщо Ваша дитина не планує навчатися в іншому закладі освіти, то необхідно до 15.06.2020 року надіслати на електронну пошту школи відповідну заяву про зарахування до 10-го класу.

Для учнів 1-8, 10 класів класні керівники надішлють персонально копії табелів електронною поштою, або іншим способом.

Якщо Ваша дитина за певних сімейних обставин не була охоплена дистанційним навчанням у період карантинних обмежень, вона буде переведена до наступного класу. Вчителі допоможуть їй опанувати пропущений програмовий матеріал за індивідуальним навчальним планом.

Дякуємо Вам за розуміння, підтримку, злагодженість наших дій. Спільно ми завершимо цей непростий (незвичайний) навчальний рік.

Бережіть себе та своїх близьких!

начальник відділу освіти, молоді

та спорту Красилівської міської ради

Олена ЗАЇКА

Джерело https://www.facebook.com/groups/764140277044970/permalink/2760663597392618/

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.