Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

День Українського козацтва

Дата: 1 листопада 2021 о 14:54
113 переглядів

Весело,захоплююче, цікаво відбулося свято козацтва нашій Красилівській ЗОШ 1-lllст

#1 разом із учителькою Войтович О. С, діти підготували вірші, відгадували вікторину, будували курінь, змагалися на швидкість. Хлопчики показали себе справжніми козаками .Дівчатка привітали хлопчиків із святом вручивши їм подарунки!Також дітей проінформувала, бібліотекар Махнюк Л.Я. про походження свята Покрови, створення УПА, дня Захисника Вітчизни.

13 жовтня в медіатеку Красилівської ЗОШ і-lll ст#1 завітали найменші наші козачата - учні 1- Б класу.Хаєцька Н. О та Махнюк Л.Я .Розповіли дітям про державні свята 14 жовтня,День захисника Вітчизни, Святої Покрови,день Українського козацтва, та створння УПА..Першокласники активно включилися в бесіду, відповідали, сміливо висловлювали свої думки і були прийняті до великої шкільної козацької родинни!

Ми "Козацького роду діти"таку інформативно-виховну годину проведено з учнями 4-Б класу Красилівської ЗОШ і-lllст #1.Разом з Гагаркіною Н.С діти дізнавалися про життя і побут українських козаків, про минуле України.Активно відповідали, розповідали,відгадували і звичайно показали високі знання .Гагаркіна Н. С. запропонувала чудову вікторину з якою учні справилися блискуче за, що і отримали медалі! Бібліотекар Махнюк Л.Я.підготувала одноіменну книжкову виставку та зробила огляд книг.

Захоплююче і завзято як і належить козакам, провели свято учні 3-А класу разом із вчителькою Козак Н. Д

.З метою виховання патріотизму, повернення до народних традицій і витоків українського народу, вивчення краєзнавства в ЗОШ 1-lllст # 1 проведено урочисті святкування Дня захисника Вітчизни. Учні 3 -А класу в іграх розвагах відтворювали побут козаків, з цікавістю слухали розповідь про доблесних воїнів України. Активно брали участь у конкурсах і розвагах, відтворювали, досліджували, змагалися, співали, танцювали "Гопак". Традиційно отримали вітання, подарунки а також посвідчення козаків і козачок а ще послухали огляд літератури, який провела Махнюк Л.Я до дня Захисника Вітчизни Молодці!!!!

Більше фото шукайте у фотоальбомі ;)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.