Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 200 чоловік

Дата: 24 жовтня 2018 о 16:40
282 перегляда

В рамках реалізації просвітницького проекту «Я маю право»  24 жовтня 2018 року учні 8-А (Класний керівник Семенюк М.В.), 8-Б (Класний керівник Данилюк І.Ю.), 9-Б (Класний керівник Кухарук Н. М.), 10-А (Класний керівник Іванюк Ю.Й.), отримали чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. В рамках плану заходів щодо попередження  правопорущень серед школярів було проведено зустрічі із заступником начальника Красилівського бюро правової допомоги Мудь І.В. на тему «Відповідальність за розповсюдження конфіденційної інформації про приватне життя та сімейну таємницю».

Також проведено виставку малюнків «Я маю право!» (Білевич В.С.)

З положень ст. 32 Конституції України та інших нормативно-правових актів вбачається, що збирання, зберігання, використання і поширення інформації про особисте життя фізичної особи без її згоди не допускаються, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини (абзац другий частини першої статті 302 Цивільного кодексу України); поширення персональних даних без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини (частина друга статті 14 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року № 2297-VI; конфіденційна інформація може поширюватися за бажанням (згодою) відповідної особи у визначеному нею порядку відповідно до передбачених нею умов, а також в інших випадках, визначених законом (частина друга статті 21 Закону України «Про інформацію» від 2 жовтня 1992 року № 2657-ХІІ зі змінами; розпорядники інформації, які володіють конфіденційною інформацією, можуть поширювати її лише за згодою осіб, які обмежили доступ до інформації, а за відсутності такої згоди - лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини (частина друга статті 7 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.